Longlife slim

Dla kogo?

Dieta slim (redukcyjna) to dieta dla osób, które chcą się skutecznie odchudzić, stopniowo zmniejszając udział tkanki tłuszczowej w organizmie. Jest to propozycja dla tych, którzy pragną aby proces redukcji masy ciała odbywał się w sposób zdrowy a nie poprzez diety cud albo głodówki. Ważnym elementem tego procesu jest uniknięcie efektu jojo.

Zasady diety

Dieta slim polega na dostarczaniu organizmowi pomniejszonej dawki energii i jednoczesnej realizacji zapotrzebowania na wszystkie niezbędne składniki odżywcze, mineralne oraz witaminy. W diecie redukcyjnej podstawową rolę pełnią produkty o niskim indeksie glikemicznym czyli takie, które po spożyciu nie powodują gwałtownego wzrostu stężenia glukozy we krwi. Ponadto istotną rolę pełnią produkty zawierające błonnik, które zwiększają poczucie sytości oraz zapewniają równowagę glukozy i insuliny. Podstawą diety slim są warzywa, pełnoziarniste produkty zbożowe, nasiona roślin strączkowych, orzechy, kiełki oraz ryby i wysokiej jakości mięsa.

Oferujemy dietę redukcyjną w II wariantach: anti-aging oraz balanced. Szczegółowy wybór diety zależy od czynników indywidualnych dlatego przed jej rozpoczęciem najlepiej skonsultować się z naszym dietetykiem.

cennik_LLslim_12_02